Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on gru 4, 2019 in Takie tam |

Jaki pies będzie dla Ciebie odpowiedni?

Zdecydowałaś / zdecydowałeś już. Masz odpowiednie warunki, by przyjąć do swoich czterech ścian nowego członka rodziny – psa. Zanim podejmiesz ostateczny wybór musisz wiedzieć o jednej, ale to bardzo ważnej rzeczy. Są rasy psów , które nadają się tylko do mieszkania w domu i mieszkając w budzie na dworze będą się źle czuły. Są też takie psy, które z kolei w czterech ścianach się duszą i o wiele lepiej funkcjonują przebywając właśnie na świeżym powietrzu. Musisz bardzo dobrze przemyśleć kwestię tego, jaka rasa psa będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia właśnie z tego względu. Pamiętaj, że nie ma nic gorszego niż nieszczęśliwy pies.

Psy do mieszkania w domu

Rasy psów (https://petportal.pl/rasy-psow) , które idealnie nadają się do mieszkania w czterech ścianach to między innymi shi tzu, york czy jamnik. Czyli jeśli jesteś zwolennikiem przygarnięcia małego psa, to nastaw się, że będzie to kanapowiec.

Psy do mieszkania na dworze

Jak wspomniałam – są psy, które zdecydowanie lepiej czują się mieszkając na dworze. Zaliczyć do nich można między innymi takie psy jak: husky, owczarek niemiecki czy dogi, czyli generalnie psy większe gabarytowo.