Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 22, 2020 in Uroda |

Coś więcej o marce Triumph

W 1886 roku w Niemczech powstała firma Triumph, obecnie będąca liderem wśród marek produkujących bieliznę, zwłaszcza damską i nocną. Jednak nie jest to marka, która skupia się na jednej grupie docelowej, wręcz przeciwnie – produkty zostały podzielone na różne kategorie.

Szczególnie popularne stały się biustonosze Triumph. W 2010 odbiorcy doceniają bieliznę modelującą, którą firma wprowadza. Nieprzypadkowo w 2013 roku marka została uznana za jedną z najlepszych. Już dwa lata później stworzyła biustonosz „Magic Fire” otrzymał nagrodę Red Dot Design Award, w tym samym czasie również kolejny produkt „Seamless Motion Sports Bra” dostał nagrodę ISPO Award w kategorii Zdrowie i Fitness.
Obecnie biustonosze są produkowane w wielu wariantach – i to jeśli chodzi o modele, kroje, ale również kolory. Wszystko po to, by trafić do kobiet w różnym wieku.

Każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Są to proste, usztywniane biustonosze, np. model „ Modern Finesse”, który będzie idealny do założenia pod T-shirt, ponieważ jak obiecuje producent – uzyskamy efekt pięknego dekoltu, a bielizna zostanie niewidoczna pod bluzką.
Dla kobiet szukających nieco więcej ozdób również można znaleźć kilka opcji, np. model „Primrose Florale”. Bardzo ciekawe jest tutaj koronkowe wykończenie miseczek oraz piękny krój. Wygląda cudownie i – jak każdy biustonosz tej marki – jest wygodny, daje poczucie komfortu i idealnego podtrzymania piersi.