Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 30, 2021 in Sport i fitness |

Ćwiczenia na brzuch uda i pośladki 30 dni

Ostatnio pojawiło się nowe wyzwanie związane z płaskim brzuchem, które zmieni sposób, w jaki patrzysz na ćwiczenia. Kto powiedział, że zawsze powinno być nudne?

Tym razem wyzwaniem jest wstawanie przez 30 dni. Zwiększa to liczbę codziennych powtórzeń i trudność ćwiczeń. Co masz na myśli? Fakt, że z każdym tygodniem jest coraz trudniej, a mięśnie brzucha odpoczywają. Dzięki wyzwaniu możesz również nauczyć się kilku odmian ćwiczeń mięśni brzucha. Jest to przydatne podczas innych treningów.

Najważniejsze jest podejście z dużą motywacją

Jeśli chcesz spróbować, pamiętaj, że musisz rozluźnić szyję, wyprostować plecy i powstrzymać ramiona przed wyciąganiem głowy do przodu podczas przysiadów. Czy kiedykolwiek narzekałeś na brak wyników? Technologia przede wszystkim!

Nie zapomnij też się rozgrzać i rozciągnąć. Wyzwanie nie jest oderwaniem się od codziennej rutyny, ale dobrym wstępem do bardziej zaawansowanego treningu w systematyce. Ćwiczenia na brzuch uda i pośladki 30 dni nie zrobią się same.
Płaski brzuch to coś więcej niż tylko ćwiczenia

Warto wspomnieć o tym, jak ważna jest zdrowa dieta i dobre nawyki w walce o płaski brzuch, którym można się pochwalić na plaży czy basenie. Oto kilka wskazówek, jak poprawić swoją wydajność podczas wyzwań i innych treningów związanych z mięśniami.

 • Żadnego głodowania

  Jak wielu wie, post nie jest rozwiązaniem na płaski brzuch i szczupłą sylwetkę. Ćwicząc i zatrzymując pokarmy stałe, twoje ciało spala mięśnie zamiast tłuszczu! Czy to jest skuteczne? Jeśli chcesz budować mięśnie, warto zwiększyć ilość białka w jajach, mięsie lub niektórych produktach roślinnych.

 • Brzuszek

  Tak zwanej opony nie można wyeliminować poprzez normalne ćwiczenia wzmacniające mięśnie. Byłem rozczarowany, ale to prawda. Tłuszcz gromadzący się w jamie brzusznej należy spalić dzięki dodatkowemu treningowi aerobowemu, który ujawnia napięcie mięśni.

 

 • Woda, woda, woda

  Podczas każdego treningu oraz w ciągu dnia należy podawać odpowiednią ilość wody odpowiednią do wzrostu, wagi, płci i wieku. Motto „Musisz wypić 2 litry wody” nie zawsze jest trafne. Upał, intensywny trening i choroba zwiększają zapotrzebowanie na wodę. Jeśli nie wypijesz odpowiedniej ilości płynów, twoje ciało zacznie puchnąć i czuć się ciężkie.

 • Ulubiony zestaw ćwiczeń

  Jeśli powtórzysz to samo ćwiczenie, twoje ciało przestanie się rozwijać. Organizm człowieka bardzo szybko przyzwyczaja się do pewnych czynności i normalizuje ilość energii potrzebnej do ćwiczeń. Krótko mówiąc, im jesteśmy lepsi, tym trudniejszy i bardziej urozmaicony trening.

 • Ubranie jest ważne

  Wiele osób ignoruje ubrania odpowiednie do ćwiczeń. Jeśli próbujesz i przestajesz trenować, nie potrzebujesz ubrań, które zapewniają komfort i oddychanie. Uzyskaj ubezpieczenie. Ale jeśli masz determinację i motywację, aby spojrzeć na swoją formę, wierzymy: odzież sportowa zwiększa Twój komfort i chęć próbowania!

 • Jedzenie to klucz do sukcesu

  Wreszcie nie zapomnij o zdrowej diecie! Reakcje na zmiany w menu różnią się w zależności od organizmu, ale przede wszystkim należy spożywać małe ilości, a nawet kilka dużych posiłków. Dążąc do płaskiego i pięknego brzucha, fast food, cukier i proste węglowodany rozkładają się w organizmie zbyt szybko i należy je ograniczać. Warto jeść jogurt naturalny, ponieważ zapobiega wzdęciom i zaparciom. Z drugiej strony sól zatrzymuje wodę w organizmie, więc unikaj jej jak najwięcej. Zawiera warzywa, które wypełniają żołądek na. Fasola, groch, fasola lima lub cebula.
  Wypróbuj Jestem zainteresowany Twoimi komentarzami na temat nowego wyzwania.